top of page

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu iekārtu, piemēram, datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

 

1. Sīkdatņu izmantošana Vietnē

Vietne izmanto obligātās sīkdatnes un sesijas sīkdatnes, lai:

  • nodrošinātu Vietnes drošību un pārvaldītu to;

  • atcerētos, vai Lietotājs ir sniedzis piekrišanu sīkdatņu lietošanai Vietnē.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Lietotāju personīgi. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kuri šeit ir aprakstīti.

 

2. Kā kontrolēt sīkdatnes?

Lietotājs var izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir Lietotāja ierīcē, notīrot pārlūkprogrammas pārlūkošanas vēsturi un tādējādi atspējojot visas sīkdatnes no visām Lietotāja apmeklētajām vietnēm.

Attiecībā uz dažādu sīkdatņu pārvaldību, lielākā daļa pārlūkprogrammu atļauj kontrolēt un pārvaldīt sīkdatnes, izmantojot pārlūkprogrammu iestatījumus.

Tomēr brīdinām, ka funkcionālo sīkfailu atspējošana var ietekmēt Vietnes darbību un / vai ierobežot sniegtos pakalpojumus. Atspējojot šādas sīkdatnes, Lietotājs var arī pazaudēt tam noderīgu informāciju. Lietotājam var nākties manuāli pielāgot atsevišķas sīkdatņu izvēles katru reizi, kad apmeklē Vietni.

 

3. Jautājumu un sūdzību iesniegšana

Lietotāji var sūtīt savus jautājumus par vispārīgiem datu aizsardzības jautājumiem vai par viņu personas datu apstrādi Pārziņa datu aizsardzības speciālistam uz: info@kriptoskola1.lv.

Ja Lietotājs uzskata, ka Pārzinis pārkāpj Lietotāja likumā noteiktās tiesības vai Lietotāja personas datu apstrādes noteikumus, Lietotājs var iesniegt sūdzību datu valsts inspekcijā, kas atrodas pēc adreses: Elijas iela 17, Rīga, LV-1050, tālr. 67223131, e-pasts: info@dvi.

bottom of page